„Miłość i inne przypadki” według Andrzeja Halickiego

2019-10-01

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej ma przyjemność zaprosić na spotkanie z Andrzejem Halickim pod tytułem „Wieczór nie tylko poetycki- czyli rzecz o petycjach, wierszach i… „ Wydarzenie odbędzie się 18 października o godzinie 19.00 w Filii nr 6 przy ulicy Orzechowej 34.  Pan Andrzej jest autorem tomiku poetyckiego „Miłość i inne przypadki” wydanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną, poświęconego refleksji nad stanem kondycji człowieka. To zbiór wierszy nie tylko o emocjach, pragnieniu, przemijaniu, ale także stanach, w których każdy może odnaleźć cząstkę siebie z przeszłości oraz teraźniejszości.

Spotkaniu towarzyszyć będzie występ Anny Orczykowskiej (śpiew operowy, poezja śpiewana. Absolwentka Akademii Muzycznej Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy) przy akompaniamencie Wojciecha Chomicza (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie), gitara klasyczna. Podczas spotkanie będzie można podziwiać wystawę prac artysty malarza Macieja Falkiewicza. Życzliwych ludzi, którym nie jest obojętny los bezdomnych kotów i psów, prosimy o zabranie ze sobą karmy dla zwierząt, która zostanie przekazana Stowarzyszeniu „Cztery łapy”.

Andrzej Halicki – doktor nauk prawnych, autor książek poświęconych administracji publicznej. Lubi bieganie, zwierzęta, którym stara się pomagać i naturę zwłaszcza las, który docenia o każdej porze roku. Specjalizuje się w prawie petycji, które – jak uważa – daje szansę na zmianę świata na lepszy.