4 dni z kulturą świata i językiem angielskim

2017-07-13

Już za tydzień, w ramach współpracy z organizacją AIESEC, do Białej Podlaskiej przyjeżdżają studentki z czterech bardzo odległych krajów świata. Dzięki uprzejmości organizatora przyjazdu - Przedszkola „Akademii Przedszkolaka” - będzie okazja spotkania z nimi w Miejskiej Bibliotece Publicznej, wysłuchania ciekawych opowieści o kulturze ich krajów i potrenowania języka angielskiego.

Biblioteka Barwna wraz z Multicentrum zapraszają na bezpłatne spotkania, w dniach 18-21 lipca 2017r., w godzinach 10-11. Zapraszamy osoby w wieku 8+, zatem mile widziane są starsze dzieci, młodzież i zainteresowane osoby dorosłe. Obowiązują zapisy osobiste w dziale młodzieżowym Biblioteki Barwnej lub telefoniczne – 83 341 60 18.