Andrzej Pilipiuk w Miejskiej Bibliotece Publicznej

2018-09-13

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na X Bialski Festiwal Okołoliteracki "Mocny wątek historyczny z dawką fantastyki”. Gościem honorowym jubileuszowej edycji Festiwalu będzie Andrzej Pilipiuk niezwykle popularny i lubiany autor literatury fantastycznej

Spotkanie odbędzie się 24 września o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury przy ulicy Warszawskiej 11. Dajemy Państwu możliwość obcowania twarzą w twarz z charyzmatycznym i wyjątkowym pisarzem. Wieczór autorski rozpocznie się wykładem Grzegorza Czapskiego z Bialskiego Klubu Miłośników Fantastyki, którym  to zostaniemy wprowadzeni w długo i z niecierpliwością oczekiwane spotkanie autorskie. Uroczystość zakończymy wręczeniem nagród laureatom konkursu na komiks: „100 lat temu w Białej”.

X Bialski Festiwal Okołoliteracki Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!