Barwna zaprasza do przeżycia wspólnej przygody!

2018-08-31

Zapraszamy młodych mieszkańców, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą przeżyć niesamowitą przygodę… z dreszczykiem do Biblioteki Barwnej. To właśnie dla nich przygotowaliśmy niezwykłe atrakcje – grę terenową i escape room. Wydarzenia te odbędą się w ramach projektu „Barwni poszukiwacze przygód”, który odbędzie się w dniach 10-25 września 2018 r.

Gra terenowa „Zaginiony klucz” to szalenie emocjonująca rozgrywka dla dzieci i młodzieży powyżej 10 roku życia. Zadaniem uczestników będzie odnalezienie tytułowego klucza, który otworzy skrzynię ze skarbem. Zabawa odbędzie się w Parku Radziwiłłowskim 13 września o godz. 17:00.

Escape room „Komnata szeptów” to gra, która gwarantuje uczestnikom  doskonałą rozrywkę! Zadaniem grupy śmiałków będzie rozwiązanie szeregu podchwytliwych zagadek i ucieczka z zamkniętego pokoju. Postaci, które będą towarzyszyć graczom to bialscy Radziwiłłowie i pałacowe duchy. Czytelnia Barwnej stanie się pokojem zagadek 22 września, a do udziału zaproszona jest młodzież powyżej 12 lat.

Aby wziąć udział w tych niezwykłych atrakcjach należy się zapisać! Można to zrobić osobiście w Barwnej lub pod nr telefonu: 83 341 60 18.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Opublikowane przez: Administrator