Dyskusyjny Klub Książki i spotkanie z Martą Ewą Romaneczko

2019-10-10

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza 21 października o godz. 16.00 na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Klubowicze będą dyskutować na temat twórczości: Wisławy Szymborskiej, Zbigniewa Herberta, Czesława Miłosza. Tytuł spotkania brzmi:, „Co czytać, gdy poetów jest wielu? Spotkanie wokół świetnej trójki.” W tym samym dniu o godzinie 17.00, W czytelni biblioteki, odbędzie się spotkanie z Martą Ewą Romaneczko, filozofką, lingwistką, blogerką i publicystką. Porozmawiamy o jej debiutanckiej książce poetyckiej pt. „Ślizg po banale”, wydanej przez korporację Ha! Art. Oba wydarzenia poprowadzi, Maciej Szupiluk, poeta, muzyk, bibliotekarz, człowiek kultury, prezes Bialskiego Klubu Literackiego „Maksyma”. Wydarzenia odbędą się w ramach XXXV Podlaskich Spotkania Literackich.

.