Ferie Zimowe z Biblioteką

2020-01-03

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież do spędzenia ferii zimowych z Miejską Biblioteką Publiczną. Jak co roku nasi bibliotekarze z Barwnej, Filii nr 1,3 i 6 i instruktorzy z Multicentrum przygotowali bardzo bogatą ofertę zajęć edukacyjnych i zabaw, które są doskonałym sposobem na wykorzystanie wolnego czasu. W  bibliotece odbędą się zajęcia literackie i plastyczne oraz pokazy filmowe. W Multicentrum uczestnicy liczyć mogą na szereg interaktywnych atrakcji. Dodatkowo biblioteka Barwna organizuje konkurs fotograficzny, w którym główną nagrodą jest sesja zdjęciowa wykonana przez wybitnego fotografa Adama Palucha. Szczegóły oferty na ferie zimowe oraz dokładne harmonogramy zajęć znajdują się na plakatach.

.