Konkurs plastyczny „Biblioteka Przyszłości”

2018-10-02

W związku ze zbliżającym się Jubileuszem 80-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Biblioteka Przyszłości”. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 7-10 lat zamieszkałych w Białej Podlaskiej i powiecie bialskim.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować pracę plastyczną formatu A3 przy wykorzystaniu dowolnej techniki, nie będą przyjmowane prace przestrzenne. W pracy należy przedstawić jak Biblioteka będzie wyglądała za kolejnych 80 lat. Przygotowaną pracę, wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, należy złożyć w Multicentrum lub przesłać pocztą na adres placówki w terminie do 5 października 2018 r.Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie konkursu.