Konkurs recytatorski

2019-02-27

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza młodzież szkół średnich naszego miasta i powiatu do udziału w III edycji konkursu recytatorskiego. Konkurs: „Co nam w duszy gra. Młodzieżowa wiosna poetycka" odbędzie się 22 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej ul. Warszawska 12 a, w Informatorium – I piętro. Dobór repertuaru w tym roku pozostawiamy w gestii uczestników, chcąc poznać ulubionych poetów młodego pokolenia. Liczymy na to, że uczniowie nie mając narzuconego tematu konkursu, zaprezentują ważne dla nich, być może samodzielnie napisane wiersze. Zgłoszenia uczestników przyjmujemy do 19 marca.

Poniżej zamieszczamy do pobrania regulamin konkursu oraz oświadczenia i kartę zgłoszenia.

OŚWIADCZENIA I KARTA ZGŁOSZENIA