Oferta szkoleniowa dla bibliotekarzy „Łączy nas nie tylko książka”

2017-11-06

W tym roku obchodzimy 100-lecie Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich i ten zacny jubileusz jest okazją do integracji pracowników bibliotek, poruszania ważnych spraw bibliotekarstwa i rozwoju czytelnictwa.

Z tej okazji organizujemy pierwszy w Białej Podlaskiej Zjazd Bibliotekarzy. Do udziału zachęcamy pracowników wszystkich typów bibliotek, niezależnie od tego, czy są oni członkami SBP. Udział w zjeździe jest bezpłatny. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Na zjazd zapraszają: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Białej Podlaskiej oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej, Biblioteka Akademicka Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Szczegóły na plakacie

REJESTRACJA UCZESTNICTWA