Półmetek wakacji za nami...

2017-07-31

... (no, prawie za nami, zostało jeszcze kilka dni lipca) … mamy nadzieję, że był udany i twórczy :)

Atrakcje przez nas przygotowane przypadły  do gustu nie tylko dzieciom z naszego osiedla (137 uczestników), ale również z Warszawy i Lublina.

Nowy miesiąc wakacji  to nowa porcja wrażeń oraz rozrywek. Sierpień będzie kontynuacją dotychczasowych spotkań.  Wspólnie będziemy się  bawić, grać, malować,  czytać bajki, uczyć kreatywności, odwiedzimy po raz drugi Multicentrum . Wszystkich którzy mają jeszcze ochotę do nas dołączyć, zapraszamy w  sierpniowy  wtorek, środę i czwartek od 11.00 do 13.00. I przynieście ze sobą koniecznie  ... dobry humor.

Zapraszamy, szczegóły w harmonogramie: „Wakacje w bibliotece”, na stronie głównej Biblioteki www.mbp.org.pl  i na naszej Facebookowej https://www.facebook.com/Miejska-Biblioteka-Publiczna-Filia-nr-3-216551125057602/ oraz Naszej Klasie  http://nk.pl/#main

Czekamy na Was razem z bohaterami Waszych ulubionych książek i życzymy dobrej zabawy. A zdjęcia zapewne najlepiej zobrazują to, co działo się na zajęciach. Zachęcamy do ich obejrzenia.

Wszystkich, którzy chcą spędzić miłe chwile z książką zapraszamy do biblioteki i do skorzystania z naszych zasobów od 9.00 do 15.00, we czwartki 10.00 do 18.00.

Opublikowane przez: Filia nr 3