Promocja najnowszej książki Ewy Bagłaj

2020-01-28

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza 13 lutego 2020 (czwartek) o godzinie 18:00 na spotkanie autorskie z Ewą Bagłaj, z okazji opublikowania jej najnowszej książki „Michael Jackson. Księżycowym krokiem do gwiazd” (Wydawnictwo Hartigrama, Warszawa 2020). Jest to połączenie biografii słynnego piosenkarza z poradnikiem motywacyjnym. Autorka przeanalizowała, w oparciu o wiarygodne źródła, drogę twórczą i życiową legendarnego Króla Popu, w tym kontrowersje i oskarżenia, które mu towarzyszyły. Na przykładach pokazuje, w jaki sposób twórca albumu wszech czasów - Thrillera stał się jedną z muzycznych ikon popkultury. Przekonuje też, że każdy z nas może skorzystać z jego doświadczeń, aby rozwinąć własny potencjał i kreatywność, bez względu na to, czym się zajmuje. Szczególnie artyści.

Ewa Bagłaj pochodzi z Terespola.  Zadebiutowała serią powieści dla młodzieży: Broszka, Dublerka i Prymuska, których akcja rozgrywa się w ośrodku jeździeckim w Kostomłotach nad Bugiem. Jest autorką książki o matce aktora Daniela Olbrychskiego, nauczycielce i pisarce z Drohiczyna: Słoneczna dziewczyna. Opowieść o Klementynie Sołonowicz-Olbrychskiej, oraz biografii wieloletniego prezesa Stadniny Koni w Janowie Podlaskim: Marek Trela. Moje konie, moje życie.

Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książki z autografem.