Spotkanie Darczyńców i Przyjaciół Filii nr 6

2009-12-21

W dniu 14.12.2009 r. w Filii nr 6 MBP miała miejsce impreza, którą sponsorowały trójki. Było to bowiem 3 spotkanie z Darczyńcami i Przyjaciółmi Biblioteki a także po raz 3 swoimi wrażeniami z odbytej podróży dzieliła się z nami Pani Elżbieta Pyrka. Po wcześniejszych wojażach w Chinach i Tybecie oraz Islandii, tym razem przyszedł czas na Peru, i jak się w trakcie spotkania okazało - Boliwię.

Jak zawsze opowieściom towarzyszyły liczne fotografie. Była też ekspozycja pamiątek z podróży oraz wystawka książek poświęconych Peru lub napisanych przez peruwiańskich pisarzy, z których najbardziej znanym jest oczywiście Mario Vargas Llosa. Oprócz zaproszonych gości, prelekcji naszej, bialskiej podróżniczki z zainteresowaniem przysłuchiwały się trzy klasy z Liceum Katolickiego z opiekunami – Panią Barbarą Biskupską i ks. Andrzejem Danielukiem.

• Barańczuk Anna
  • Wojno Dorota
  • Wróblewska Krystyna
  • Zieniewicz Tomasz

oraz wielu darczyńców pragnących zachować anonimowość. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do Filii nr 6 (ul. Orzechowa 34) wszystkich, którzy chcieliby jeszcze obejrzeć fotografie Pani Elżbiety Pyrki z podróży po Peru i Boliwii.

Galeria zdjęć ze spotkania: