Spotkanie z Cezarym Hince

2018-01-02

Dyskusyjny Klub Książki Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej miał przyjemność gościć Cezarego Hince i Romana Laszuka. Pierwszego, jako autora książek poświęconych dwóm klubom piłkarskim z Białej Podlaskiej, drugiego zaś, wszystkim bialskim kibicom znanego redaktora sportowego i spikera.

Pierwsza część naszego spotkania to pytania przygotowane przez Romana Laszuka, na które odpowiadał autor książek. Krótki pokaz zdjęć archiwalnych wraz z komentarzem Pana Cezarego, był powrotem do piłkarskiej przeszłości naszego regionu.

Trzecią część stanowiły pytania od publiczności. Spotkanie było świetną okazją do powspominania ulubionych piłkarzy i pamiętnych meczów. Same książki to ogromne kompendia wiedzy o bialskim futbolu, wyniki, tabele oraz sylwetki wszystkich piłkarzy, którzy wystąpili w ligowych meczach. Podczas spotkania można było nabyć książki i uzyskać specjalną dedykację od autora.

Na koniec spotkania Pan Cezary Hince zdradził nam, że kolejna książka będzie poświęcona pozostałym klubom piłkarskim z Białej Podlaskiej. Przy okazji swoją, jeszcze ciepłą książką, poświęconą kobiecej sekcji piłkarskiej AZS PSW Biała Podlaska pochwalił się Roman Laszuk. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Opublikowane przez: Filia nr 6