Spotkanie z Elżbietą Kuc w Filii nr 6

2019-11-06

Dyskusyjny Klub Książki Filii nr 6 zaprasza na wyjątkowy wieczór z Elżbietą Kuc pod tytułem „„Słowo to mój żywioł. Poezja, proza i szepty...”. Pani Elżbieta jest regionalistką, dziennikarką oraz autorką tomiku poetyckiego „Prezentacje” oraz „Niekontrolowany uścisk dłoni”. Z zamiłowania zajmuje się medycyną naturalną a jej specjalnością jest laryngologia alternatywna. Spotkanie odbędzie się 14 listopada 2019 roku o godzinie 17.00 w Filii nr 6 przy ulicy Orzechowej 34. Zapraszamy serdecznie.

Elżbieta Kuc  (ur. 31 sierpnia 1965 r.) – Absolwentka Pomaturalnego Studium Teatralnego w Kaliszu. Debiutowała w 1981 r. na łamach „Słowa Podlasia”, publikowała w „Kwartalniku Podlaskim”, „Sztandarze Ludu”, „Życiu Literackim”, „Kresach Literackich – Chełm” i w „Słowie Powszechnym”. W 1989 roku ukazał się jej debiutancki tomik „Niekontrolowany uścisk dłoni”.

Przygodę dziennikarską rozpoczęła w „Słowie Podlasia” – 1983 r., następnie pracowała w „Nowinach Podlaskich”, ostatnio w „Gazecie Bialskiej” – 2004 – 2005.

Od 1988 r. pracowała, jako instruktor teatralny w Osiedlowym Domu Kultury „Piast” i „Eureka”, zaś w Gminnym Ośrodku Kultury w Worońcu, jako regionalistka i restaurator zabytkowych mebli. Współtworzyła gazetę literacko- artystyczną „Jeszcze jedna” i Klub Literacki „Maksyma”. Charytatywnie działa w zarządzie Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Sierotom.

Pani Elżbieta jest autorką takich książek jak:

  • "Prezentacje”
  • "Niekontrolowany uścisk dłoni"
  • "Uczłówieczanie chromosomów"

Opublikowane przez: Administrator