Spotkanie z Ireneuszem Wagnerem

2020-07-15

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej zaprasza na spotkanie on-line z Ireneuszem Wagnerem, poetą, jurorem konkursu im. J.I. Kraszewskiego oraz autorem najnowszej książki „Aj dont spik inglisz”. Spotkanie odbędzie się 22 lipca 2020 r. o godzinie 17.00 na Facebook’ u biblioteki pod adresem: www.facebook.com/mbpbialapodlaska. Książka jest swoistym pamiętnikiem odzwierciedlającym życie polskiego emigranta na obczyźnie. Pisana z przymrużeniem oka zaskakuje dozą przeróżnych wrażeń. Opowieść o tym jak wygląda codzienne życie w Wielkiej Brytanii i z czym mogą się spotkać Polacy wyjeżdzający w celach zarobkowych do ojczyzny Szekspira – Anglii. Spotkanie poprowadzi Edyta Tyszkiewicz redaktor Podlaskiego Kwartalnika Kulturalnego.

.