Spotkanie z księdzem Witkiem Bednarzem

2018-11-08

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza 30 listopada o godzinie 17.00 na spotkanie z księdzem Witkiem Bednarzem z Hrubieszowa, który organizuje ekstremalne drogi krzyżowe, udziela się w "Szlachetnej Paczce", a także jest kapelanem hrubieszowskiego zakładu karnego. Ogromną pasją księdza Witka jest rower, którym pokonuje tysiące kilometrów, realizując swoje marzenia. Piątkowe spotkanie będzie okazją do wysłuchania relacji z niezwykłej i niełatwej podróży z Hrubieszowa na Gibraltar oraz na najbardziej na zachód i południe wysunięte punkty Europy. Wyprawa miała być spełnieniem marzenia o podróży i urlopie, a stała się medialnym wydarzeniem, dzięki któremu pomoc finansową na rehabilitację otrzymała mała mieszkanka Hrubieszowa. Podczas spotkania można będzie  nabyć  książkę-relację z wyprawy na Gibraltar, a dochód z jej sprzedaży zasili konto charytatywne. Czekamy na Państwa w Miejskiej Bibliotece Publicznej,  Informatorium, I piętro, ul. Warszawska 12 a, 30 listopada o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy.

.