Spotkanie z Maciejem Jabłońskim oraz prelekcja „Białej Pozytywki”

2017-05-22

W bibliotece Barwnej trwają XVIII Bialskie Dni Książki Dziecięcej ph. „Łączy nas książka”. Już w najbliższy wtorek , czyli 23 maja 2017r. o godzinie 17.00,  odbędzie się spotkanie z gwiazdą telewizji polskiej, konferansjerem, lektorem, trenerem emisji głosu - panem Maciejem Jabłońskim.  To jeden z wiodących prezenterów sportowych TVP . Prowadzi Sport Telegram w TVP 2 oraz serwisy w TVP Info. Jest gospodarzem studia podczas letnich i zimowych Igrzysk Olimpijskich.  Jest także lektorem oraz wykładowcą w Akademii Telewizyjnej TVP.

Wydarzenie rozpocznie prelekcja  przygotowana przez Stowarzyszenie Biała Pozytywka „Jak żyć zdrowo, by osiągać sportowe i życiowe cele”. Zapraszamy wszystkich chętnych. Wstęp wolny.

Spotkanie Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.