Spotkanie z Magdaleną Kordel

2018-04-27

Dyskusyjny Klub Książki Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej serdecznie zaprasza na spotkanie z Magdaleną Kordel. Odbędzie się ono 17 maja 2018 r.   o  godzinie 1800 w Bibliotece przy ul. Orzechowej 34. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek i uzyskania autografu pisarki.

Magdalena Kordel debiutowała w 2005 roku powieścią „48 tygodni”, zaś w maju bieżącego roku doczekamy  się premiery jej 13-tej powieści „Serce w skowronkach”. Łączne nakłady jej książek przekroczyły 200 tysięcy egzemplarzy, co stawia ją w czołówce polskich autorów. Akcja większości jej powieści ma miejsce w położonej w Sudetach fikcyjnej miejscowości Malownicze. Właśnie Sudety są najchętniej przez Panią Magdalenę odwiedzanym regionem Polski i nie ukrywa ona, że jej marzeniem jest dom ulokowany pomiędzy górskimi szczytami. Póki, co, wraz z mężem i dziećmi mieszka w rodzinnym Otwocku, prowadzi agencję reklamowo-wydawniczą (to już tylko z mężem) i pomaga spełniać marzenia o debiucie początkującym autorom w ramach akcji, „Kto napisze ze mną książkę?”. Pasje pisarki to: podróże, czytanie i gotowanie.

Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczyć można książki Magdaleny Kordel.