Spotkanie z Marianną Kołodziuk

2017-06-19

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej zorganizowała spotkanie z Marianną Kołodziuk,  emerytowaną nauczycielką mieszkającą w Janowie Podlaskim, autorką zbioru poezji dziecięcej  „W kraju czerwonych jarzębin”, wydanego przez siedleckie wydawnictwo Unitas. Na spotkanie przybyła grupa sześciolatków z Przedszkola Samorządowego nr 14 oraz klasa II a ze Szkoły Podstawowej nr 6 z Panią Aliną Sosik. Pani Marianna gościła w naszej bibliotece po raz drugi. Poprzednio w 2009 roku na spotkaniu z młodzieżą z Liceum Katolickiego opowiadała o swej „dorosłej” twórczości.

Autorka Recytowała wiersze, opowiadała o swojej pracy z dziećmi i szybko zdobyła sympatię naszych młodych czytelników. Maluchom zaimponowało szczególnie to, że sama zilustrowała książkę. Jak można zobaczyć na zdjęciach jednemu ze słuchaczy Pani Marianna przypadła do gustu szczególnie. Spotkanie odbyło się z okazji Bialskich Dni Książki Dziecięcej i Młodzieżowej. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Opublikowane przez: Filia nr 6