Tydzień Bibliotek i Dzień Bibliotekarza w Filii nr 3

2019-05-13

Tegoroczny Tydzień Bibliotek był okazją do spotkań z pięcioma grupami z Przedszkola Samorządowego nr 17 w Białej Podlaskiej. W czasie spotkań dzieci miały okazję zobaczyć na czym polega praca bibliotekarza. Zwiedziły naszą bibliotekę, zobaczyły jak wygląda przygotowanie nowej książki do wypożyczenia. Przedszkolakom  najbardziej podobało się obkładanie w folię i zgrzewanie książek. W czasie zajęć dzieci wysłuchały opowiadań i bajek o bibliotece i obejrzały przygotowane na tę okazję książeczki. Podobnie jak w ubiegłym roku w Dniu Bibliotekarza, każdy kto odwiedził naszą filię otrzymał upominek. W tym dniu ,w oddziale dziecięcym nagrodziliśmy też najaktywniejszych czytelników za rok 2018. Lena, Amelka i Michał otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

.