Wakacyjne reminiscencje z Filii nr 6

2017-09-28

Wakacje w Filii nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej otwarte i zamknięte były  dwoma festynami .W lipcu na osiedlowym placu Orzeszek odbyła się impreza „Wiwat wakacje” zaś pod koniec sierpnia festyn „Witaj szkoło”. Oprócz naszej biblioteki  zabawę dla dzieci i młodzieży organizował Klub Kultury Eureka, administracja Osiedla Młodych oraz przedszkole Akademia Przedszkolaka. Jak zwykle mogliśmy liczyć także na udział strażaków z OSP w Sidorkach. Specjalne podziękowania należą się państwu Elżbiecie i Robertowi Doroszewiczom, którzy ufundowali napoje i słodycze dla dzieci.

Wakacyjny dzień powszedni  odbywał się w bibliotece według planu. I tak, w Zagadkowe Wtorki  trenowaliśmy umysły, w Malowane Środy wyżywaliśmy się artystycznie zaś w Zgrane Piątki rywalizowaliśmy w grach rozmaitych. Nie zapominały o nas również przedszkola, które miały pracowite wakacje. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której ujęte zostały zarówno  organizowane przez nas imprezy jak tez wakacyjna codzienność.

Opublikowane przez: Filia nr 6