Za nami kolejny rok współpracy ...

2017-06-30

Dziękujemy za udział w promocji książki i czytelnictwa dzieciom i nauczycielom oraz za otwartość na współpracę z biblioteką, która zaowocowała systematycznymi  działaniami w ciągu roku szkolnego 2016/2017. Mamy to szczęście, że Dyrekcje współpracujących z nami przedszkoli  i szkół, jak i Kadra pedagogiczna rozumie potrzebę rozwijania i propagowania czytelnictwa wśród dzieci i jest otwarta na wszystkie nasze propozycje.

Dzięki temu Państwa dzieci uczestniczą  w corocznych akcjach czytelniczych organizowanych przez naszą Bibliotekę : Wakacje w Bibliotece, Ferie w Bibliotece, Czytające Przedszkola, „Cała Polska Czyta Dzieciom”, Bialskich Dniach Książki Dziecięcej, Tygodniu Bibliotek, Ogólnopolskim Tygodniu Głośnego Czytania,  Urodzinach Kubusia Puchatka czy Światowym Dniu Pluszowego Misia.

Podziękowania kierujemy do Pań : Edyty Pawlukiewicz, Ewy Marczuk, Marty Burdy, Marioli Makaruk, Teresy Smolarek, Urszuli Rafalskiej, Justyny Kuziora, Teresy Nowakowskiej, Doroty Puczka, Jolanty Goławskiej, Edyty Stalewskiej, Teresy Bandzarewicz, Barbary Kuszneruk, Anny Stefaniuk, Iwony Chomiuk, Anny Głuch, Doroty Artemiuk, Violetty Kołodziejczuk, Izabeli Daniluk, Joanny Wakulak, Małgorzaty Adameczek, Marleny Onisiewicz,   Izabeli Zalewskiej, Teresy Kryśko, Katarzyny Batyckiej, Iwony Łuciuk, Beaty Żukowskiej, Doroty Jankowskiej-Mazur, Jolanty Makarskiej, Grażyny Chwesiuk, Edyty Burczak-Petruczynik.

Witaj Lato! Witajcie Wakacje ! To jest dobry czas na pierwsze podsumowanie.  Podczas 105 wycieczek do biblioteki, lekcji bibliotecznych i innych form naszej pracy, gościliśmy 1988 dzieci.

Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom życzymy cudownych wakacji.  Mamy nadzieję, iż znajdą Państwo czas na chwilę relaksu z dobrą książką. Zapraszamy.

A tak widzą nas, bibliotekarzy w pracy i siebie podczas wizyt w bibliotece, dzieci z klasy II F Szkoły Podstawowej nr 9 (wychowawca Pani Dorota Jankowska-Mazur).

Opublikowane przez: Filia nr 3