Zakończenie rekrutacji do projektu "Lektura jakiej nie omawialiśmy"

2017-10-16

Stowarzyszenie Biała Pozytywka informuje, iż nabór seniorów do udziału w projekcie „Lektura, jakiej nie omawialiśmy” został zakończony w dniu 5 października 2017 r.

Dzięki dofinansowaniu, które stowarzyszenie Biała Pozytywka otrzymało ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowanego w ramach programu Kultura Dostępna, do końca października zorganizujemy wyjazdy do Teatru im. J. Osterwy w Lublinie na spektakl ”Mistrz i Małgorzata” wraz z warsztatem wprowadzającym do spektaklu i zwiedzaniem teatru.

Wyjazdy na spektakl do Teatru odbędą się w terminach:

• 27 października 2017 r. (piątek) – grupa I,
  • 28 października 2017 r. (sobota) – grupa II,
  • 29 października 2017 r. (niedziela) – grupa III.

Osoby zakwalifikowane do projektu zostaną indywidualnie poinformowane o terminach wyjazdu telefonicznie lub mailowo (zgodnie z wyborem formy kontaktu na formularzu rekrutacyjnym).

W stowarzyszeniu trwają już pierwsze przygotowania do organizacji spotkania integracyjnego, podczas którego zostanie uroczyście utworzony Klub dyskusyjny „Biała Pozytywka - Bliżej Kultury”.

Udział w projekcie jest bezpłatny.