Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Emocjonujące rozmowy „Księgołapa”

17 maja ruszają XXII Bialskie Dni Książki Dziecięcej "Rozczytać emocje". Jednym z zaproszonych gości będzie Michał Zawadka, autor niezwykle poczytnych poradników młodzieżowych (warsztaty online 24.05 o 10:30), stąd nasz pomysł aby właśnie ten rodzaj literatury uczynić tematem najbliższego spotkania Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.

Bez wątpienia w ostatnich latach poradniki wszelkiego typu święcą triumfy wśród czytelników, ale czy jest to taki rodzaj literatury po który chętnie sięga młodzież? Czy poradniki młodzieżowe są potrzebne i jakie pełnią funkcje? Czy mają za zadanie dodać siły, otuchy w trudnych momentach? A może motywują do działania i uczą wiary we własne możliwości?

Nasi klubowicze zabawią się w testerów i przyjrzą z bliska dwóm kultowym już poradnikom skierowanym do młodych ludzi "Chcę być kimś!" Michała Zawadki i "7 nawyków skutecznego nastolatka" Seana Covey'a.

Dołączcie do nas w poniedziałek 10 maja o 16:30 na spotkaniu online i podzielcie się swoją opinią!

Grupa Dyskusyjnego Klubu Książki "Księgołap"

Banery/Logo