Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

"Księgołap" online

Po spotkaniach w pomieszczeniach Barwnej, ze względu na sytuację epidemiologiczną Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki "Księgołap" powrócił do formy online.

19 listopada bieżącego roku rozmawialiśmy o powieści A.M. Bennet "S.T.A.G.S.". Historia opisana w proponowanej przez moderatorów lekturze podobała się naszym Księgołapom. Być może dlatego, że jej treść opowiada o adaptacji w nowej szkole i problemach uczniów niedostosowanych. Jest to temat bliski naszym klubowiczom bo sami niedawno zmieniali szkoły, lub ta decyzja jest tuż przed nimi. Każdy z uczestników miał jakieś uwagi dotyczące przeczytanego tekstu, dlatego dyskusja była wartka i ciekawa. Mamy nadzieję, że kolejne rozmowy o książkach Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki "Księgołap" będą równie inspirujące i interesujące.

Na kolejnym spotkaniu 17 grudnia o 16:30 będziemy opowiadać o książkach przeczytanych w bieżącym roku, które najbardziej nam się podobały.

Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych Czytelników na spotkania "Księgołapa". Warto być z nami nawet bez konieczności wstępowania do Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki.

Można tu poznać ciekawych rówieśników i porozmawiać na różne tematy. A przede wszystkim dobrze i miło spędzić piątkowe popołudnie.

Banery/Logo