Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

XXII Bialskie Dni Książki Dziecięcej

Już w drugiej połowie maja rozpoczyna się XXII edycja Bialskich Dni Książki Dziecięcej pod hasłem "Rozczytać emocje". Wiemy jak ważne są impresje w życiu każdego z nas, ale czy jesteśmy w stanie prawidłowo je odczytać i zinterpretować? Biblioteka Barwna, tym wszystkim, którzy chcą po mistrzowsku  i bezkolizyjnie poruszać się w skomplikowanym labiryncie uczuć i emocji proponuje wiele spotkań oraz warsztatów z wybitnymi specjalistami.

Dwa spotkania z psychologiem Jakubem Jańczukiem, skierowane do rodziców i opiekunów naszych najmłodszych oraz nastoletnich czytelników, przybliżą meandry trudnej sztuki porozumiewania się i uzmysłowią, że nie należy lekceważyć żadnego z etapów w rozwoju człowieka i nieustannie poddawać go odpowiedniej stymulacji. Autorzy bardzo poczytnych książek dla dzieci, Justyna Bednarek i Grzegorz Kasdepke, udowodnią, że warto posiłkować się literaturą, aby pomóc sobie i dziecku w "rozczytaniu" wewnętrznej walki jaką rozgrywamy każdego dnia, w wielu życiowych sytuacjach. Michał Zawadka, autor bestsellerowych książek, skierowanych głównie do młodzieży, swoim warsztatem, przekona młodego odbiorcę, że nie ma złych i dobrych emocji, a wiara w swoje możliwości bywa sukcesem na każdej płaszczyźnie. Agnieszka Stążka-Gawrysiak warsztatem skierowanym do rodziców podda dokładnej analizie emocje najmłodszych, ale najważniejszych czytelników Biblioteki Barwnej. Wszyscy prelegenci będą udowadniać, że literatura bywa pomocna, a nawet niezbędna w "rozczytywaniu" siebie i swoich najbliższych. Zwieńczeniem XXII Bialskich Dni Książki Dziecięcej będzie efektowny spektakl "Alicja w Krainie Ognia" w wykonaniu teatru Antidotum.

Zapraszamy serdecznie, każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczegóły dostępne na plakacie.

Banery/Logo