Okazją do spotkania była premiera najnowszej dylogii autorki pt. „Burza na Podlasiu”, która przenosi czytelników w burzliwe czasy rewolucji 1905 roku na Podlasiu.
Gości powitała Krystyna Nowicka. Mieliśmy również przyjemność gościć Beatę Demianiuk, Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, oraz Renatę Szwed, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Podczas spotkania rozmawialiśmy głównie o najnowszej dylogii „Burza na Podlasiu”, o źródłach, z których autorka korzystała podczas pracy nad książką, oraz o bohaterach tej wyjątkowej historii.
Autorka zdradziła także, że spełniła życzenia czytelników – jedną z głównych postaci uczyniła mężczyznę. Nie zabrakło również rozmów o planach na przyszłość i kolejnych literackich projektach.
Serdecznie dziękujemy za obecność i wspólnie spędzony czas!