Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

W Barwnej ruszają zapisy do Tęczowego Klubu Malucha!

Biblioteka Barwna serdecznie zaprasza wszystkie dzieci, w wieku od 2,5 do 3,5 lat do uczestnictwa, w reaktywowanym po prawie dwuletniej przerwie, Tęczowym Klubie Malucha. Jak ważne jest czytanie i kontakt z książka od najmłodszych lat wiemy doskonale. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniem naszych najmniejszych odbiorców organizujemy klub, którego głównym celem jest promowanie czytelnictwa oraz ułatwienie pierwszego kontaktu z książka i biblioteką.

Nasze spotkania są doskonałym preludium do stawiania pierwszych kroków w rozpoczęciu przedszkolnej przygody, uczą współpracy w grupie rówieśniczej oraz rozwijania swoich umiejętności poprzez udział w zabawach ruchowych, prostych pracach plastycznych. Zajęcia są przygotowywane tak, aby każde dziecko miało okazję do samodzielnej wypowiedzi i pracy we własnym tempie.

Warunkiem uczestnictwa w Tęczowym Klubie Malucha jest posiadanie karty czytelnika, którą można założyć podczas pierwszego spotkania oraz wypełnić kartę uczestnictwa dostępną w Bibliotece Barwnej. Zapisy osobiście w Barwnej Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży. Ilość miejsc ograniczona. Zajęcia będą odbywały się w każda środę o godzinie 10:30. Ruszamy od 29 września 2021 r.

Banery/Logo