Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej

Spotkanie autorskie z Mieczysławem Gorzką

Spotkanie autorskie z Mieczysławem Gorzką, niezwykle poczytnym autorem kryminałów, którego książki są w czołówce naszej wypożyczalni. Odbyło się ono 4 kwietnia w Dziale Wiedzy o Regionie.

Gorzka opowiedział o swoich książkach, kulisach ich powstawania, inspiracjach i najbliższych planach wydawniczych. Możemy zdradzić, że "piszą się": książka fantasy i książka, która nie trafi do masowej sprzedaży a jedynie do niewielkich wrocławskich księgarń i do dystrybucji podczas spotkań autorskich.

Prowadzący spotkanie Maciej Szupiluk, zapytał m.in. o najnowszą książkę autora - "Nie Anioł", której premiera zaplanowana jest na 10 kwietnia oraz ulubionych autorów Gorzki.

Bialscy czytelnicy mieli okazję zdobyć autograf pisarza i zakupić jego książki. Autor chętnie odpowiadał także na pytania zgromadzonej publiczności. A padło chociażby pytanie o ewentualne powieści kryminalne skierowane do młodzieży oraz ulubionych muzyków.

Cieszymy się, że kolejny poczytny autor gościł w naszej bibliotece, a propozycja spotkania z nim spotkała się z tak dużym zainteresowaniem.