Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej

Barwna zaprasza na spotkanie z Dariuszem Rekoszem w ramach jubileuszowej XXV edycji Bialskich Dni Książki Dziecięcej

Jubileuszowa XXV edycja Bialskich Dni Książki Dziecięcej przebiega pod hasłem "Na Barwnym Tropie".
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorem powieści sensacyjnych dla dzieci i młodzieży Dariuszem Rekoszem w Barwnej Multimedialnej Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży, które odbędzie się już 16 maja o godzinie 17:00.

Dariusz Rekosz jest autorem powieści sensacyjnych dla dzieci i młodzieży m.in."Mors, Pinky i tajemnica dyrektora Fiszera", a także dalszej serii książek poświęconych tym bohaterom. Rekosz zyskał sławę jako twórca słuchowisk dla dzieci. Zajmuje się również tworzeniem prozy dla dorosłych czytelników - stworzył m.in. parodię "Kodu Leonarda da Vinci" D. Browna pod tytułem "Szyfr Jana Matejki" oraz powieść sensacyjną "Zamach na Muzeum Hansa Klossa".

Jeżeli chcecie dowiedzieć się co to jest alfabet, jak szyfrować i rozszyfrowywać zwykły tekst? A nawet jak zakodować list do swojej koleżanki to nie może Was zabraknąć! Prowadzący wyjaśni niemal wszystkie niuanse teorii kodowania, pokaże znane i nieznane hasła, a także zabierze w świat literackich zagadek.

Serdecznie zapraszamy.


„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego"