Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Rozczytać emocje - XXII BDKD

Baner promocyjny XXII Bialskich Dni Książki Dziecięcej organizowanych pod hasłem Rozczytać emocje w ramach projektu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Widoczna jest na nim dziewczynka zasłaniająca twarz lizakiem wykonanym z tektury.

Artykuły

 • Spotkanie z Justyną Bednarek

  Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży zaprasza na kolejne wydarzenie odbywające się w ramach XXII Bialskich Dni książki dziecięcej „Rozczytać Emocje”.

  21 maja o godzinie 10.30 biblioteka zaprasza na spotkanie online z Justyną Bednarek - autorką niezwykle popularnych wśród dzieci i rodziców historii.

  Czytaj Więcej o: Spotkanie z Justyną Bednarek
 • Spotkanie z Agnieszką Stążką-Gawrysiak!

  Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży „Barwna” zaprasza na niezwykłe spotkanie z Agnieszką Stążką – Gawrysiak, autorką książek „Self-Regulation, „Opowieści dla dzieci o tym, jak działać gdy emocje biorą górę” oraz „Self-Regulation. Szkolne wyzwania”. Nasz gość jako profesjonalny coach, coach kryzysowy, ekspertka w dziedzinie samoregulacji, wspiera mamy zmagające się ze stresem, złością i kryzysem.

  Czytaj Więcej o: Spotkanie z Agnieszką Stążką-Gawrysiak!
 • Konkurs „DotykaMY” rozstrzygnięty!

  Pierwszym elementem inaugurującym XXII Bialskich Dni Książki Dziecięcej „Rozczytać emocje” był konkurs „DotykaMY”, polegający na własnoręcznym wykonaniu książeczki sensorycznej. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku od 10 do 15 roku życia, zamieszkałych w powiecie bialskim. W terminie od 1 kwietnia do 10 maja 2021 r. do Biblioteki Barwnej wpłynęło 29 absolutnie fantastycznych prac konkursowych. Dlatego też jury, które zebrało się w Barwnej 12 maja 2021 r., nie miało łatwego zadania.

  Czytaj Więcej o: Konkurs „DotykaMY” rozstrzygnięty!
 • XXII Bialskie Dni Książki Dziecięcej

  Już w drugiej połowie maja rozpoczyna się XXII edycja Bialskich Dni Książki Dziecięcej pod hasłem "Rozczytać emocje". Wiemy jak ważne są impresje w życiu każdego z nas, ale czy jesteśmy w stanie prawidłowo je odczytać i zinterpretować? Biblioteka Barwna, tym wszystkim, którzy chcą po mistrzowsku  i bezkolizyjnie poruszać się w skomplikowanym labiryncie uczuć i emocji proponuje wiele spotkań oraz warsztatów z wybitnymi specjalistami.

  Czytaj Więcej o: XXII Bialskie Dni Książki Dziecięcej

Banery/Logo