Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej

Rozczytać emocje - XXII BDKD

Baner promocyjny XXII Bialskich Dni Książki Dziecięcej organizowanych pod hasłem Rozczytać emocje w ramach projektu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Widoczna jest na nim dziewczynka zasłaniająca twarz lizakiem wykonanym z tektury.

Artykuły

  • XXII Bialskie Dni Książki Dziecięcej

    Już w drugiej połowie maja rozpoczyna się XXII edycja Bialskich Dni Książki Dziecięcej pod hasłem "Rozczytać emocje". Wiemy jak ważne są impresje w życiu każdego z nas, ale czy jesteśmy w stanie prawidłowo je odczytać i zinterpretować? Biblioteka Barwna, tym wszystkim, którzy chcą po mistrzowsku  i bezkolizyjnie poruszać się w skomplikowanym labiryncie uczuć i emocji proponuje wiele spotkań oraz warsztatów z wybitnymi specjalistami.

    Czytaj Więcej o: XXII Bialskie Dni Książki Dziecięcej
  • Wyjątkowy konkurs DotykaMy

    Wielkimi krokami zbliżają się XXII Bialskie Dni Książki Dziecięcej – święto literatury dziecięcej. Odbywać się ono będzie w drugiej połowie maja 2021 roku. W ramach tego wielkiego przedsięwzięcia zapraszamy serdecznie na wydarzenia organizowane przez Multimedialną Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży ,,Barwna”. Jak zazwyczaj wszystko w ten niezwykły czas będzie kręcić się wokół książki dzieci i ich rodziców. W tym szczególnym, trudnym roku mottem przewodnim naszych wszystkich działań będą EMOCJE, które wspólnie z Wami spróbujemy okiełznać, rozczytać i nazwać.

    Czytaj Więcej o: Wyjątkowy konkurs DotykaMy