Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Spotkanie z Jakubem Jańczukiem - relacja

Ostatni element XXII Bialskich Dni Książki Dziecięcej już za nami. Spotkanie z Jakubem Jańczukiem ponownie wzbudziło duże zainteresowanie. Przekaz płynący z ust fachowca w dziedzinie rozpoznawania i poskramiania emocji był jasny i prosty.

Rodzice, nie traktujcie swoich nastoletnich pociech jak swoją własność, pamiętajcie o daniu dziecku przestrzeni i nie bójcie się przyznawać do popełnianych błędów. Nastolatkiem się bywa, czas burzy hormonalnej przemija równie szybko jak się pojawił. Tych, którzy nie widzieli spotkania zachęcamy do wysłuchania, obiecujemy, że będziecie pozytywnie zmotywowani do bycia dobrym i odpowiedzialnym rodzicem nawet najburzliwszego okresu życia waszych prawie już dorosłych dzieci.

Odtworzyć nagrane spotkanie można na profilu Biblioteki Barwnej.

Wydarzenie organizowane jest pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Banery/Logo