Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Nakręcamy czytanie

Artykuły

  • Nakręcamy czytanie - bezpłatne szkolenia online

    Barwna Multimedialna Biblioteka Dla Dzieci i Młodzieży serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia on-line organizowane w ramach XXI Bialskich Dni Książki Dziecięcej „Nakręcamy czytanie” dofinansowanych ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Szkolenia zostaną poprowadzone przez Panią Elżbietę Hornowską – trenera II stopnia i superwizora Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA.

    Czytaj Więcej o: Nakręcamy czytanie - bezpłatne szkolenia online
  • Nakręcamy czytanie - wydarzenia online

    Drodzy Rodzice i wszyscy sympatycy Biblioteki Barwnej "nakręcamy się" na czytanie! Startujemy z super projektem, który skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych! Nasz rowerowy rozkład jazdy sprawi, że jesień będzie obfitowała w kulturalną przejażdżkę... Nauczycielom i opiekunom polecamy szkolenie dotyczące pracy z tekstem literackim. Rodziców zapraszamy na spotkanie z Jakubem Jańczukiem i temat na topie, czyli "Jak wyrwać dziecko z sieci". Całym rodzinom dedykujemy teatrzyki Kamishibai oraz przedstawienie "Sowa na rowerze - heca, która z książki się bierze". Wszystkich, dużych i małych, zapraszamy na spotkania autorskie z autorami książek dziecięcych: Tomaszem Samojlikiem oraz Wojciechem Widłakiem. Wszystkie te działania odbędą się ONLINE!

    Czytaj Więcej o: Nakręcamy czytanie - wydarzenia online