Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Nakręcamy czytanie - bezpłatne szkolenia online

Barwna Multimedialna Biblioteka Dla Dzieci i Młodzieży serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia on-line organizowane w ramach XXI Bialskich Dni Książki Dziecięcej „Nakręcamy czytanie” dofinansowanych ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Szkolenia zostaną poprowadzone przez Panią Elżbietę Hornowską – trenera II stopnia i superwizora Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA.

Wykłady przeznaczone są dla nauczycieli przedszkoli, świetlic, edukacji wczesnoszkolnej i bibliotekarzy. Celem warsztatów jest przedstawienie różnych pomysłów animacyjnych z wykorzystaniem tekstów literackich.

Szkolenia będą się odbywały na platformie ClickMeeting, przy ograniczeniu ilościowym do 100 uczestników. Osoby biorące w nim udział dostaną stosowne zaświadczenia (w związku z tym niezbędne przy rejestracji jest podanie swojego imienia i nazwiska oraz poprawnego adresu e-mail, na który zostanie ono przesłane). Czas trwania szkoleń ok. 3 godziny.

15.10.2020 r., godz. 16.00 – 19.00 – „RADOŚĆ TWORZENIA I DZIAŁANIA, CZYLI METODY PEDAGOGIKI ZABAWY W PRACY Z TEKSTEM LITERACKIM”

Link do rejestracji:  Radość tworzenia i działania, czyli metody pedagogiki zabawy w pracy z tekstem literackim 15.10.2020

22.10.2020 r., godz. 16.00 – 19.00 - „OD DESKI DO DESKI – ANIMACJA TEKSTÓW LITERACKICH METODAMI PEDAGOGIKI ZABAWY”

Link do rejestracji: Od deski do deski - animacja tekstów literackich metodami pedagogiki zabawy 22.10.2020

Zapraszamy!!!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Grafika przedstawiająca logotyp Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego