Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Rozczytać emocje - XXII BDKD

Baner promocyjny XXII Bialskich Dni Książki Dziecięcej organizowanych pod hasłem Rozczytać emocje w ramach projektu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Widoczna jest na nim dziewczynka zasłaniająca twarz lizakiem wykonanym z tektury.

Artykuły

  • Wyjątkowy konkurs DotykaMy

    Wielkimi krokami zbliżają się XXII Bialskie Dni Książki Dziecięcej – święto literatury dziecięcej. Odbywać się ono będzie w drugiej połowie maja 2021 roku. W ramach tego wielkiego przedsięwzięcia zapraszamy serdecznie na wydarzenia organizowane przez Multimedialną Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży ,,Barwna”. Jak zazwyczaj wszystko w ten niezwykły czas będzie kręcić się wokół książki dzieci i ich rodziców. W tym szczególnym, trudnym roku mottem przewodnim naszych wszystkich działań będą EMOCJE, które wspólnie z Wami spróbujemy okiełznać, rozczytać i nazwać.

    Czytaj Więcej o: Wyjątkowy konkurs DotykaMy

Banery/Logo