Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Aktualności

Artykuły

 • Spotkanie Awanturniczego Klubu Filmowego

  Biblioteka Barwna serdecznie zaprasza na październikową odsłonę Awanturniczego Klubu filmowego, który tym razem będzie ukłonem w stronę wielkiej, amerykańskiej literatury. Obejrzymy film w reżyserii Philippe Falardeau, który nie jest opowieścią biograficzną, a jedynie zmierza się z legendą jednego z najwybitniejszych pisarzy literatury amerykańskiej. Już we wtorek 26 października o godzinie 18:00 zapraszamy do Biblioteki Barwnej. Obejrzymy i podyskutujemy o filmie.

  Czytaj Więcej o: Spotkanie Awanturniczego Klubu Filmowego
 • Barwna Noc Bibliotek 2021 - relacja

  Noc Bibliotek 2021 pod jakże wymownym hasłem „Czytanie wzmacnia” w Bibliotece Barwnej przebiegała wieloetapowo. Przygotowaliśmy dla naszych czytelników szereg atrakcji, które spotkały się z dużym zainteresowaniem. Akcje towarzyszące kulminacyjnym wydarzeniom, które trwały w tygodniu poprzedzającym Noc Bibliotek to: "Wypożycz książkę w ciemno", "Podziel się książką" i "Zgłoś książkę".

  Czytaj Więcej o: Barwna Noc Bibliotek 2021 - relacja
 • Zajęcia w Barwnej

  Zajęcia odbywające się w Bibliotece Barwnej na pewno nie są nudne. Każda z odwiedzających bibliotekę grup ma okazje, aby poznać ciekawą historię opisaną w jednej z pozycji książkowych dostępnych w naszej bibliotece. A oprócz tego wspólnie stworzyć pracę plastyczną, być uczestnikiem ciekawych animacji czytelniczych, po prostu doskonale się bawić. Każde spotkanie ma za zadanie promować czytelnictwo i na to głównie kładziemy nacisk przeprowadzając zajęcia z grupami, ale ważna jest też dobra zabawa, którą niewątpliwie zapewniamy wszystkim odwiedzającym.

  Czytaj Więcej o: Zajęcia w Barwnej

Banery/Logo