Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Spotkania z książką w Filii nr 3

W maju było wiele okazji do spotkań i rozmów o książce i bibliotece.

Świętowanie rozpoczęliśmy od XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. W tym wyjątkowym tygodniu otrzymaliśmy wiele miłych słów i życzeń od naszych Czytelników, a my jak co roku przygotowaliśmy cieszącą się dużą popularnością akcję "Książka w prezencie" dedykowaną wszystkim odwiedzającym naszą bibliotekę.

Mieliśmy też przyjemność gościć grupy "Zajączki" i "Tygryski" z Niepublicznego Przedszkola Fiku Miku, które chciały zgłębić tajniki pracy bibliotekarza.

Kolejną okazją do promocji literatury były XXV Bialskie Dni Książki Dziecięcej. Nasza filia przygotowała zajęcia pod hasłem „Biblioteczni detektywi” w których uczestniczyły: klasa II d ze Szkoły Podstawowej nr 9, grupa „Żabki” z Przedszkola nr 17 i grupa „Motylki” z Przedszkola nr 13, by porozmawiać o literaturze detektywistycznej. Również majowe spotkanie DKK dla Dzieci skupiło się na tej intrygującej tematyce..

Bialskie Dni Książki Dziecięcej to też  fantastyczna okazja, by nagrodzić naszych najmłodszych czytelników w konkursie „Najaktywniejszy Czytelnik roku 2023” Serdecznie  gratulujemy Wiktorii, Gabrysiowi, Michałowi, Karolince, Sebastianowi i Kubie oraz ich rodzicom.

Gorąco dziękujemy Wszystkim za  miłe spotkania i wspólne świętowanie.