Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

As wywiadu

„As wywiadu" - czyli trzy konkretne pytania do specjalisty to nowa inicjatywa prezydenta miasta Biała Podlaska oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej. Dotyczą życia w czasie pandemii koronawirusa. Świat w czasie pandemii jest inny, wymaga rzetelnej informacji i odpowiedzialnego podejścia. Eksperci, z którymi rozmawiamy odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania dotyczące ich dziedzin. Czy powinniśmy nosić maseczki i dlaczego? Jak poradzić sobie psychicznie z izolacją? To tylko przykładowe z wielu pytań, które zadamy. Naszym pierwszym gościem będzie Riad Haidar, poseł na Sejm Rzeczypospolitej, ceniony lekarz i baczny obserwator działań służby zdrowia w czasie pandemii.

Artykuły

 • As wywiadu - Roman Laszuk

  Czas w którym obecnie żyjemy z pewnością przejdzie do historii. Jak odbierają dzisiejszy świat dziennikarze? Czy puste ulice to dobry plan do działania dziennikarza? Na te pytania znajdziemy odpowiedź w wywiadzie z Romanem Laszukiem - dziennikarzem tygodnika „Podlasianin”, autorem książki "Kobiece oblicze piłki nożnej w AZS PSW Biała Podlaska".

  Czytaj Więcej o: As wywiadu - Roman Laszuk
 • As wywiadu - Jakub Jańczuk

  Jak radzić sobie ze stresem związanym z poczuciem zagrożenia? Czy kwarantanna prowadzi do domowych kłótni? Jak poradzić sobie ze społeczną izolacją? Na te pytanie odpowie nasz dzisiejszy gość Jakub Jańczuk - psycholog, wykładowca Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

  Czytaj Więcej o: As wywiadu - Jakub Jańczuk
 • As wywiadu - Grażyna Bochno

  Coraz częściej prowadzimy rozmowy rodzinne, biznesowe, towarzyskie on-line. Dziś dowiemy się jak dobrać makijaż do spotkań w wirtualnym świecie, jak stworzyć domowe SPA podczas domowej kwarantanny i na co powinniśmy zwrócić uwagę w codziennej pielęgnacji naszej skóry. Naszym AS-em jest Grażyna Bochno, kosmetolog, wykładowca akademicki bialskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

  Czytaj Więcej o: As wywiadu - Grażyna Bochno