Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Wiosenne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Trudno uwierzyć, że mamy wiosnę prawda? Książka omawiana na kwietniowym Dyskusyjnym Klubie Książki dawała wiele ciepła, odwagi i siły, wyręczyła nam kapryśną pogodę. Katarzyna Nosowska jedna z najlepszych tekściarek w Polsce, mało znana szerszej publiczności, pokazała nam jak pisać mamy.

Pisanie i śpiewanie w zespole Hey i jej solowe dokonania w szeroko pojętej muzyce alternatywnej dały jej dobry grunt, by spróbować być pisarką. Udało się i wszyscy mają nadzieję, że to nie koniec jej popisów literackich. Książka „Powrót z Bambuko” jest trochę jak poradnik. Jednak to nie jest zwykły poradnik. Język bardzo poetycki mieszą się z masą trafnych porównań, spostrzeżeń daje nam poczucie obcowania z dziełem niezwykłym. Duże poczucie humoru autorki jest jak lekarstwo dla ducha w trudnym czasie pandemii. Nosowska wierzy w siebie i prosi byśmy razem z nią uwierzyli w siebie, bo każdy jest wyjątkowy. Jeśli chcecie dobrze wejść w wiosnę, zaczytajcie się w tej książce.

Banery/Logo