Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Warsztaty on-line z Michałem Zawadką - relacja

Warsztaty z Michałem Zawadką zelektryzowały słuchaczy. Tyle dawki pozytywnej energii, jaka skumulowała się w jednym miejscu i czasie dawno nie miało miejsca w Bibliotece Barwnej, a nawet w całym kompleksie zespołu pałacowo-parkowego Radziwiłłów w Białej Podlaskiej.

Mimo iż spotkanie skierowane głównie do młodzieży, jak najbardziej osoby dorosłe mogły czuć, że przekaż jest również dla nich. My stosujemy się do zaleceń Pana Michała i codziennie, przez trzydzieści dni, pięć razy dziennie myślimy w samych superlatywach o sobie, o innych i o całym świecie. Jesteśmy pełni pozytywnych emocji i wiary we własne możliwości. Warto było uczestniczyć, posłuchać i poddać się optymistycznej sile przekazu. Wszystkich, którym nie udało się uczestniczyć w warsztatach zapraszamy do obejrzenia nagrania z wydarzenia, które będzie dostępne na naszym Facebooku 28 czerwca.

Spotkanie odbyło się w ramach XXII Bialskich Dni książki Dziecięcej „Rozczytać emocje”.

Projekt został objęty Honorowym Patronatem prezydenta Miasta Biała Podlaska Pana Michała Litwiniuka oraz dofinansowany ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Banery/Logo