Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Programowanie ze Scottiem – zajęcia wakacyjne

Wakacyjne zajęcia w Multicentrum rozpoczęliśmy od nauki programowania przez zabawę z wykorzystaniem interaktywnej gry Scottie Go!. Uczestnicy zajęć, rozwiązując zadania i łamigłówki, poznają zagadnienia związane z programowaniem i rozwijają umiejętność projektowania algorytmów.

Scottie Go! to innowacyjna gra łącząca realny świat z wirtualną rzeczywistością. Jej elementem są kartonowe klocki służące do układania algorytmów oraz mobilna aplikacja, z pomocą której, przy wykorzystaniu tabletu, gracz może śledzić jak stworzone przez niego algorytmy wprawiają w ruch Scottiego oraz innych bohaterów gry.

Zachęcamy do skorzystania z propozycji wakacyjnych zajęć przygotowanych przez Multicentrum. Na wybrane zajęcia są jeszcze wolne miejsca, a zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem 83 341-60-17.

Banery/Logo