Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Szkolenia w ramach projektu „Kreatywni(e) w Bibliotece”

28 i 29 czerwca 2021 r. odbyło się dwuczęściowe szkolenie online, podczas którego bibliotekarze pracujący w bibliotekach publicznych miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego, poznawali sposoby łączenia rzeczywistości online i offline w działaniach promocyjnych.

We wstępie do szkolenia trener – Marcin Skrabka, specjalista w dziedzinie zarządzania kulturą i wspierania jej kadr – wskazał jak zmieniają się potrzeby odbiorców usług bibliotecznych wraz z rozwojem technologii i zmianami społecznymi. Uświadomił jak ważna jest współpraca różnych podmiotów w docieraniu do potencjalnych użytkowników i jak różnymi kanałami można się komunikować.
W trakcie szkolenia uczestnicy poznali zasady organizacji wydarzeń począwszy od skutecznej promocji poprzez zabezpieczenie techniczne, po sprawny przebieg organizowanego przedsięwzięcia.
Jak się okazało niemal na każdym etapie pracy bibliotecznej sprawdzają się dostępne w Internecie nowoczesne narzędzia i aplikacje, dzięki którym możemy odpowiednio zadbać o użytkownika, a także poszerzać grono odbiorców usług bibliotecznych.

Projekt „Kreatywni(e) w Bibliotece” objęty jest Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Biała Podlaska Pana Michała Litwiniuka.

Realizowany we współpracy z Urzędem Miasta Biała Podlaska i Starostwem Powiatowym.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

Banery/Logo