Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Biblioteka zawsze czeka!

Pierwszy miesiąc wakacyjnych wędrówek już prawie za nami. Uczestnicy Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki „Księgołap” oraz Czytelnicy Barwnej Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży jak zawsze pokazali, że są gotowi na nowe wyzwania.

Pierwsze fotografie z bibliotek w całej Polsce odnalezionych i odwiedzonych przez Czytelników Barwnej już zaprezentowaliśmy na naszym Facebooku. Przypominamy, że aby wziąć udział w zabawie należy wykonać i przysłać zdjęcie pod lub w środku biblioteki, którą znajdziemy w innym miejscu, niż miejsce naszego zamieszkania. Zachęcamy do dalszego udziału w zabawie. Po wakacjach spróbujemy zaznaczyć na mapie, ile bibliotek gościło naszych użytkowników. Czekamy na kolejne zdjęcia. Wysyłajcie je na adres podany na plakacie. Akcja trwa do końca wakacji. 

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich bibliotekarzy oczekujących na użytkowników i wszystkich Czytelników dla których warto czekać. 

Zapraszamy do zabawy!

We wrześniu spotkania Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki ruszają na nowo. Warto zostać „Księgołapem” jeśli masz 14 – 18 lat i lubisz książki oraz spędzanie czasu w interesujący towarzystwie. Przyjdź w trzeci poniedziałek września i zostań w naszym klubie. Na pewno warto!

 

Banery/Logo