Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

VI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

Drodzy młodzi pasjonaci fotografii! Od początku czerwca 2023 r.  ruszamy z szóstą edycją konkursu fotograficznego dla dzieci i młodzieży pod tytułem „Powiat bialski i miasto Biała Podlaska w obiektywie dzieci i młodzieży – Sport”

Konkurs polega na uwiecznieniu na fotografii dowolnego wydarzenia sportowego, a także obiektu sportowego w przestrzeni publicznej (kompleks sportowy, stadion, boisko,  hala, sala  sportowa, siłownia, basen pływacki, kort tenisowy, skatepark, trasa biegowa i inne)  znajdującego się na terenie miasta Biała Podlaska i  w innych miejscowościach na terenie powiatu bialskiego. Wiele osób uprawia różne dyscypliny sportowe oraz interesuje się wydarzeniami sportowymi.  Biorąc udział w naszym konkursie możecie podzielić się z innymi swoim postrzeganiem sportu.

Prace można nadsyłać w terminie od 1 czerwca do 30 września 2023 r.

Wszelkie potrzebne informacje na temat konkursu w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy uczestnika znajdują się poniżej. 

Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka. 

Do zobaczenia i życzymy powodzenia!