Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Code Week w Multicentrum

EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania, to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób. Inicjatywa po raz kolejny będzie realizowana także w Multicentrum.

W ramach Code Week zaplanowane są dwa wydarzenia z myślą o dzieciach w wieku 7+. 14 października (sobota) odbędą się zajęcia "Kodowanie na dywanie", podczas których wraz z uczestnikami rozwiązywane będą łamigłówki, gry logiczne, dyktanda graficzne z wykorzystaniem maty i kubeczków. Są to zajęcia otwarte dla odwiedzających Multicentrum tego dnia. Ruszamy o godz. 11.

Natomiast 21 października (sobota) na zakończenie EU Code Week odbędą się zajęcia z wykorzystaniem robotów dostępnych w Multicentrum, a więc: Photonem, Jimu, Ozobot i Dash. Wspólnie będziemy programować wykonując zaplanowane zadania. Warsztat jest skierowany do dzieci w wieku 7+ i obowiązują na niego zapisy pod nr tel. 83 341 60 17. Początek o godz. 11.30.

Banery/Logo