Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Urodziny Książkowego Misia w Barwnej

W sobotę z najmłodszymi czytelnikami Barwnej świętowaliśmy Urodziny Książkowego Misia. Z tej okazji zastępca prezydenta miasta Biała Podlaska Maciej Buczyński przeczytał jedną z nowozakupionych do biblioteki książek o misiu wędrującym w poszukiwaniu miodu.

Tuż po lekturze nadszedł czas na zdobywanie wiedzy o zasadach bezpiecznego podróżowania, które przekazała nam Pani Justyna Marecka - egzaminator w bialskim oddziale WORD.

Na zakończenie skróconego kursu z poruszania się na drodze dzieci entuzjastycznie uczestniczyły w praktycznym sprawdzianie zdobytej wiedzy. Z dumą możemy potwierdzić, że wszyscy zdobyli certyfikaty "Bezpieczny miś" i ufundowane przez dyrektora WORD odblaskowe opaski.

Kolejnym punktem naszego wydarzenia była interaktywna gra na tablicy multimedialnej. Wspólną zabawę zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem w postaci przepysznego tortu ufundowanego przez prezesa PSS SPOLEM.

Banery/Logo