Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Letnia strefa kreatywności w Filii nr 3

Pierwsza połowa wakacyjnych spotkań w bibliotece już za nami. Dla wszystkich dzieci, które chciały aktywnie spędzić czas przygotowaliśmy zajęcia literacko-plastyczne pod hasłem „Z książką w plecaku dookoła świata”.

We wtorki i środy nasi  podróżnicy zgodnie z wakacyjnym hasłem wyruszali w podróż do najdalszych zakątków ziemi. Nasi odkrywcy zwiedzili już Danię ,Szwecję, Francję, Niemcy, Holandię, Włochy i Chiny. Poznali  zwyczaje i kulturę  poszczególnych państw. Oczywiście w bibliotece nie mogło zabraknąć czytelniczego akcentu. Każde spotkanie zaczynaliśmy czytaniem fragmentów książek związanych tematycznie z omawianym danego dnia krajem. Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych czytelnikach. Mali „Podróżnicy z piaskownicy” spotykali się w każdy czwartek w Wakacyjnym Klubie Malucha. W ostatnią środę lipca odbyło się też spotkanie DKK „Trzy po trzy” podczas którego uczestnicy rozmawiali o książkach przygodowych. To oczywiście nie koniec, bo przed nimi jeszcze kolejny wakacyjny miesiąc i mnóstwo miejsc do odkrycia. Zapraszamy do wspólnej  zabawy, zobaczycie, że tutaj nie można się nudzić!

Banery/Logo