Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej - Konkurs Poetycki dla Dzieci i Młodzieży pt. " Podlasie wierszem malowane"

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Konkurs Poetycki dla Dzieci i Młodzieży pt. " Podlasie wierszem malowane"

Słowem można malować równie pięknie, jak farbami, wyrażać zachwyt nad spokojnie płynącą rzeką, oddać zadumę opuszczonej chaty, opisać dawny pomnik stojący na skraju wioski, opowiedzieć o urokliwym miejscu nieopodal naszego domu. Trzeba się tylko przyjrzeć, wsłuchać w historię i zacząć pisać…

Barwna Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży oraz Dział Wydawniczo-Poligraficzny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej zapraszają dzieci i młodzież szkół podstawowych powiatu bialskiego do wzięcia udziału w konkursie poetyckim na wiersz o ciekawych, mało znanych i wartych odwiedzenia miejscach związanych z naszym regionem.

Konkurs realizowany jest pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.

Wszystkie nagrodzone prace zostaną opublikowane w specjalnej publikacji pokonkursowej pt. „Podlasie wierszem malowane” wydanej przez Organizatora konkursu.

Prace konkursowe można nadsyłać  od 13 lutego 2023 r.  do 31 marca 2023 r.