Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Światowy Dzień Wody – relacja z zajęć

W mijającym tygodniu Multicentrum, z okazji przypadającego na 22 marca Światowego Dnia Wody, przeprowadziło cykl zajęć online o wodzie dla dzieci z Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Dzieci uczestniczące w zajęciach dowiedziały się jak duże znaczenie ma woda dla człowieka i organizmów żywych, w jaki sposób należy o nią dbać i dlaczego należy ją oszczędzać.

Natomiast dzięki materiałowi filmowemu przygotowanemu we współpracy ze spółką Bialskie Wodociągi i Kanalizacja WOD-KAN mogły dowiedzieć się skąd czerpana jest woda i jaką drogę musi przebyć zanim trafi do kranów w naszych domach. Wszyscy uczestnicy mieli również możliwość sprawdzić swoją wiedzę na temat wody dzięki interaktywnemu quizowi wiedzy i multimedialnym zadaniom. Łącznie w zajęciach wzięło udział około 80 uczniów z klas od „0” do „IV” z miasta i powiatu.

Zachęcamy do skorzystania z propozycji zajęć online dla grup zorganizowanych. Z pełną listą dostępnych tematów zapoznać się mogą Państwo w opublikowanej ofercie.

Banery/Logo